Carlo Gavazzi GMB633PC10
Mfr. Part # :
GMB633PC10
Description
CIR BRKR THERM-MAG 10A 240VAC
DataSheet
GMB633PC10 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC10 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):10A
  • Voltage Rating - AC:240 V