Carlo Gavazzi GMB633PC30
Mfr. Part # :
GMB633PC30
Description
CIR BRKR THERM-MAG 30A 240VAC
DataSheet
GMB633PC30 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC30 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):30A
  • Voltage Rating - AC:240 V