Carlo Gavazzi GMB63H2PC25
Mfr. Part # :
GMB63H2PC25
Description
MCB HV UL489 C 2P 25A LUG T
DataSheet
GMB63H2PC25 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB63H2PC25 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):25A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:125 V