Carlo Gavazzi GMB632PC30
Mfr. Part # :
GMB632PC30
Description
CIR BRKR THERM 30A 240VAC/125VDC
DataSheet
GMB632PC30 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB632PC30 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):30A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:125 V