Carlo Gavazzi GMS-32S-10A
Manufacturer :
Carlo Gavazzi
Mfr. Part # :
GMS-32S-10A
Description
MMS 32A STD BREAK 6-10A
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
GMS-32S-10A PDF
Price is not available, please RFQ
GMS-32S-10A Tech Specifications
  • Series:GMS
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Mounting Type:DIN Rail
  • Breaker Type:-
  • Current Rating (Amps):10A
  • Voltage Rating - AC:690 V