Carlo Gavazzi GMB632PC32
Mfr. Part # :
GMB632PC32
Description
CIR BRKR THERM 32A 240VAC/125VDC
DataSheet
GMB632PC32 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB632PC32 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):32A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:125 V