Carlo Gavazzi GMB633PC1.6
Mfr. Part # :
GMB633PC1.6
Description
CIR BRKR THERM-MAG 1.6A 240VAC
DataSheet
GMB633PC1.6 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC1.6 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):1.6A
  • Voltage Rating - AC:240 V