Carlo Gavazzi GMB633PC40
Mfr. Part # :
GMB633PC40
Description
CIR BRKR THERM-MAG 40A 240VAC
DataSheet
GMB633PC40 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC40 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):40A
  • Voltage Rating - AC:240 V