Carlo Gavazzi GMB633PC25
Mfr. Part # :
GMB633PC25
Description
CIR BRKR THERM-MAG 25A 240VAC
DataSheet
GMB633PC25 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC25 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):25A
  • Voltage Rating - AC:240 V