Carlo Gavazzi GMB633PC60
Mfr. Part # :
GMB633PC60
Description
CIR BRKR THERM-MAG 60A 240VAC
DataSheet
GMB633PC60 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC60 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):60A
  • Voltage Rating - AC:240 V