Carlo Gavazzi GMS-32S-6A
Mfr. Part # :
GMS-32S-6A
Description
MMS 32A STD BREAK 4-6A
DataSheet
GMS-32S-6A PDF
Price is not available, please RFQ
GMS-32S-6A Tech Specifications
  • Breaker Type:-
  • Current Rating (Amps):6A
  • Voltage Rating - AC:690 V