Carlo Gavazzi GMB632PC15
Mfr. Part # :
GMB632PC15
Description
CIR BRKR THERM 15A 240VAC/125VDC
DataSheet
GMB632PC15 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB632PC15 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):15A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:125 V