TubeDepot CP-SM-22-500V
Manufacturer :
TubeDepot
Mfr. Part # :
CP-SM-22-500V
Description
SILVER MICA 22PF / 500V
Catalog
Mica and PTFE Capacitors
DataSheet
CP-SM-22-500V PDF
Price is not available, please RFQ
CP-SM-22-500V Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • Capacitance:22 pF
  • Tolerance:-
  • Voltage - Rated:500 V