TubeDepot CP-SM-68-500V
Mfr. Part # :
CP-SM-68-500V
Description
SILVER MICA 68PF / 500V
DataSheet
CP-SM-68-500V PDF
Price is not available, please RFQ
CP-SM-68-500V Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Capacitance:68 pF
  • Tolerance:-
  • Voltage - Rated:500 V