TubeDepot CP-SM-47-500V
Mfr. Part # :
CP-SM-47-500V
Description
SILVER MICA 47PF / 500V
DataSheet
CP-SM-47-500V PDF
Price is not available, please RFQ
CP-SM-47-500V Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Capacitance:47 pF
  • Tolerance:-
  • Voltage - Rated:500 V