Cornell Dubilier Electronics MIN02-003CC200J-F
Mfr. Part # :
MIN02-003CC200J-F
Description
CAP MICA 20PF 5% 300V SMD
DataSheet
MIN02-003CC200J-F PDF
Price is not available, please RFQ
MIN02-003CC200J-F Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Capacitance:20 pF
  • Tolerance:±5%
  • Voltage - Rated:300 V
  • Dielectric Material:Mica
  • Operating Temperature:-55°C ~ 200°C