NOVACAP C04UL3R0B-6SN-X0T
Mfr. Part # :
C04UL3R0B-6SN-X0T
DataSheet
C04UL3R0B-6SN-X0T PDF
Price is not available, please RFQ
C04UL3R0B-6SN-X0T Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Capacitance:3 pF
  • Tolerance:±0.1pF
  • Voltage - Rated:200V
  • Temperature Coefficient:C0G, NP0
  • Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
  • Package / Case:0402 (1005 Metric)
  • Size / Dimension:0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)