NOVACAP C06BL851X-1UN-X0T
Mfr. Part # :
C06BL851X-1UN-X0T
Description
CAP CER 850PF 100V 0603
DataSheet
C06BL851X-1UN-X0T PDF
Price is not available, please RFQ
C06BL851X-1UN-X0T Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Capacitance:850 pF
  • Tolerance:-
  • Voltage - Rated:100V
  • Temperature Coefficient:-
  • Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
  • Features:-
  • Package / Case:0603 (1608 Metric)
  • Size / Dimension:0.060" L x 0.031" W (1.52mm x 0.79mm)
  • Height - Seated (Max):-
  • Thickness (Max):0.036" (0.91mm)