Panduit Corporation S100X225YAJ
Manufacturer :
Panduit Corporation
Mfr. Part # :
S100X225YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATNG 32LABEL/SHT
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
S100X225YAJ PDF
Price is not available, please RFQ
S100X225YAJ Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:32 per Sheet; 32 Sheets per Pkg
  • Part Status:Active
  • Label Type:Self Laminating
  • Label Size:1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)