Panduit Corporation S100X650VATY
Manufacturer :
Panduit Corporation
Mfr. Part # :
S100X650VATY
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1"X6.5" WHT
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
S100X650VATY PDF
Price is not available, please RFQ
S100X650VATY Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:1000 per Roll
  • Part Status:Active
  • Label Type:Self Laminating
  • Label Size:1.00" x 6.50" (25.4mm x 165.1mm)