Panduit Corporation S100X075YAJ
Manufacturer :
Panduit Corporation
Mfr. Part # :
S100X075YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATING WHT 91/SHT
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
S100X075YAJ PDF
Price is not available, please RFQ
S100X075YAJ Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:91 per Sheet; 28 Sheets per Pkg
  • Part Status:Active
  • Label Type:Self Laminating
  • Label Size:1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)