Panduit Corporation S100X220VAC
Manufacturer :
Panduit Corporation
Mfr. Part # :
S100X220VAC
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1"X2.2" WHT
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
S100X220VAC PDF
Price is not available, please RFQ
S100X220VAC Tech Specifications
  • Series:PanTher™, P1™
  • Package:125 per Cassette
  • Part Status:Active
  • Label Type:Self Laminating
  • Label Size:1.00" x 2.20" (25.40mm x 55.88mm)