Panduit Corporation S100X160YAJ
Manufacturer :
Panduit Corporation
Mfr. Part # :
S100X160YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATING WHT 48/SHT
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
S100X160YAJ PDF
Price is not available, please RFQ
S100X160YAJ Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:48 per Sheet; 53 Sheets per Pkg
  • Part Status:Active
  • Label Type:Self Laminating
  • Label Size:1.00" x 1.60" (25.40mm x 40.64mm)