FinishAdapt PS-6A-X25M
Manufacturer :
FinishAdapt
Mfr. Part # :
PS-6A-X25M
Description
FIBER SPLICE SLEEVE 1.9 X 25MM
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
PS-6A-X25M PDF
Price is not available, please RFQ
PS-6A-X25M Tech Specifications
  • Series:6A Midi
  • Package:Bag
  • Part Status:Active
  • Type:Fusion Splice Sleeve
  • Specifications:1.20mm Inner Dia, 1.90mm Outer Dia, 25.0mm Length