Bud Industries, Inc. MPG-22348
Manufacturer :
Bud Industries, Inc.
Mfr. Part # :
MPG-22348
Description
CABLE GLAND 34-44MM PG48 BRASS
Catalog
Cable and Cord Grips
DataSheet
MPG-22348 PDF
Price is not available, please RFQ
MPG-22348 Tech Specifications
  • Series:MPG
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • Type:Cable Gland
  • Cable Diameter:1.34" ~ 1.73" (34.0mm ~ 44.0mm)
  • Thread Size:PG48
  • Conduit Hub Size:-
  • Panel Hole Size:2.340" (59.4mm)