FiberSource, Inc. PAT-05-CC-B-20-D-9
Manufacturer :
FiberSource, Inc.
Mfr. Part # :
PAT-05-CC-B-20-D-9
Description
SCU-SCU SM 2MM YELLOW DUPLEX 5M
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
PAT-05-CC-B-20-D-9 PDF
Price is not available, please RFQ
PAT-05-CC-B-20-D-9 Tech Specifications
  • Series:Prysmian
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • 1st Connector:SC/UPC
  • 2nd Connector:SC/UPC
  • Cable Diameter:0.08" (2.0mm)