FiberSource, Inc. PAT-05-NN-F-20-D-A
Mfr. Part # :
PAT-05-NN-F-20-D-A
Description
LCP-LCP MM OM3 2MM AQUADUPLEX 5M
DataSheet
PAT-05-NN-F-20-D-A PDF
Price is not available, please RFQ
PAT-05-NN-F-20-D-A Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • 1st Connector:LC/PPC
  • 2nd Connector:LC/PPC
  • Cable Diameter:0.08" (2.0mm)