FiberSource, Inc. PAT-30-DD-B-20-D-9
Mfr. Part # :
PAT-30-DD-B-20-D-9
Description
SCA-SCA SM 2MM YELLOW DUPLEX 30M
DataSheet
PAT-30-DD-B-20-D-9 PDF
Price is not available, please RFQ
PAT-30-DD-B-20-D-9 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • 1st Connector:SC/APC
  • 2nd Connector:SC/APC
  • Cable Diameter:0.08" (2.0mm)