FiberSource, Inc. PAT-01-HD-B-20-D-9
Mfr. Part # :
PAT-01-HD-B-20-D-9
Description
LCU-SCA SM 2MM YELLOW DUPLEX 1M
DataSheet
PAT-01-HD-B-20-D-9 PDF
Price is not available, please RFQ
PAT-01-HD-B-20-D-9 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • 1st Connector:LC/UPC
  • 2nd Connector:SC/APC
  • Cable Diameter:0.08" (2.0mm)