FiberSource, Inc. PAT-20-HC-B-20-S-9
Mfr. Part # :
PAT-20-HC-B-20-S-9
Description
LCU-SCU SM 2MM YELLOW SIMPLX 20M
DataSheet
PAT-20-HC-B-20-S-9 PDF
Price is not available, please RFQ
PAT-20-HC-B-20-S-9 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • 1st Connector:LC/UPC
  • 2nd Connector:SC/UPC
  • Cable Diameter:0.08" (2.0mm)