FiberSource, Inc. PAT-02-HD-B-20-S-9
Mfr. Part # :
PAT-02-HD-B-20-S-9
Description
LCU-SCA SM 2MM YELLOW SIMPLEX 2M
DataSheet
PAT-02-HD-B-20-S-9 PDF
Price is not available, please RFQ
PAT-02-HD-B-20-S-9 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • 1st Connector:LC/UPC
  • 2nd Connector:SC/APC
  • Cable Diameter:0.08" (2.0mm)