FiberSource, Inc. PAT-10-DD-B-30-S-9
Mfr. Part # :
PAT-10-DD-B-30-S-9
Description
SCA-SCA SM 3MM YELLOW SIMPLX 10M
DataSheet
PAT-10-DD-B-30-S-9 PDF
Price is not available, please RFQ
PAT-10-DD-B-30-S-9 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • 1st Connector:SC/APC
  • 2nd Connector:SC/APC
  • Cable Diameter:0.12" (3.0mm)