FiberSource, Inc. PAT-03-DC-B-30-S-9
Mfr. Part # :
PAT-03-DC-B-30-S-9
Description
SCA-SCU SM 3MM YELLOW SIMPLEX 3M
DataSheet
PAT-03-DC-B-30-S-9 PDF
Price is not available, please RFQ
PAT-03-DC-B-30-S-9 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • 1st Connector:SC/APC
  • 2nd Connector:SC/UPC
  • Cable Diameter:0.12" (3.0mm)