Ole Wolff OWS-091630LA-8B
Manufacturer :
Ole Wolff
Mfr. Part # :
OWS-091630LA-8B
Description
I.O.T./CAMERA SPKR HIGH SPL
Catalog
Speakers
DataSheet
OWS-091630LA-8B PDF
Price is not available, please RFQ
OWS-091630LA-8B Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Technology:Magnetic
  • Type:Full Range
  • Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
  • Frequency - Self Resonant:950Hz
  • Impedance:0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
  • Efficiency - dBA:0.118" (3.00mm)